معرفی شرکت

01گروه صنعتی ارج گستر پویا در زمینه مشاوره، طراحی، تجهیز ،بهینه سازی و ساخت ماشین آلات صنعتی مورد نیاز صنایع، به ویژه صنایع نساجی و کارخانجات تولید الیاف مصنوعی فعالیت می کند. هم اکنون ارج گستر پویا با پشتوانه ۱۶ سال سابقه درخشان صنعتی مدیران و تخصص علمی و فنی کارشناسان خود و با تکیه بر اعتماد مشتریان، به عنوان مجموعه ای معتبر در میان جامعه صنعتی کشور شناخته می شود.

ارائه تکنولوژی به روز، تولید محصولات با بالاترین کیفیت در مقایسه با موارد مشابه، قیمت مناسب، شرایط پرداخت آسان، خدمات پس از فروش به موقع و خصوصاً گارانتی محصولات از راهکارهایی بوده است که باعث شده شرکت ارج گستر پویا سهم به سزایی از بازار را به خود اختصاص دهد.

واحد تحقیق و توسعه R&D شرکت با بهره گیری از دانش به روز و مهارت اساتید مجرب دانشگاه و مهندسین توانمند خود بصورت مستمر پیگیر بهینه سازی محصولات کنونی و ارائه محصولات جدید است.

واحد تولید شرکت ارج گستر پویا با اتکا به تخصص علمی و فنی، همواره تولید محصولات با بالاترین کیفیت را مد نظر دارد.

واحد خدمات پس از فروش این مجموعه توانسته است با تامین به موقع قطعات یدکی با کیفیت، پاسخگویی شایسته و ارائه مشاوره های تخصصی، رضایت خاطر مشتریان را فراهم آورده و بیش از پیش به گسترش بازار فروش شرکت کمک نماید .

 

نمایی از خط تولید در اصفهان-2
نمایی از خط تولید در اصفهان-۲

کریمپر در حال ساخت
کریمپر در حال ساخت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *